Happening na Barrandově

Vážení a milí,

Je tu malá, ale důležitá občanská akce pro kterou je nám třeba mnoho místních i přespolních lidiček, kterým není jedno co se v jejich okolí děje anebo co se děje sousedům, známým…atd.
Chceme ukázat všem, že i když na občany úřady kašlou, tak občané se nedají a milou happeningovou akcí posílají světu jasnou zprávu, že bez morálky a čistého svědomí to v dobré lidské společnosti a tedy ani na úřadech, prostě nejde.
Jak je možné, že je tu stavba, která nerespektuje ani územní plán? O nerespektování vyhlášky o chráněné památkové zóně se také úřad nestará !
Přikládám fotografii plánu stavební jámy z dokumentace pro stavební povolení promítnutou do katastrálního plánu s vyznačenou hranicí lesa v územním plánu. Dnes je stavba a všechny stroje daleko na území lesa.
Co kdybychom o víkendu udělali malý happening? Uděláme živý řetěz jdoucí po hranici lesa v územním plánu napříč staveništěm a vyfotíme se tak. Pak stačí malý článek a fotka dokazující, že se staví tam, kde se nesmí stavět.
To by byl stručný, jasný a srozumitelný příběh pro média, co říkáte?
Černá čára je hranice územního plánu, červená čára je návrh obrysu stavby a zelená je obrys původní vily.
Akce začíná tuto sobotu v 16:30 hod, sraz u Filmařská 1, vezměte s sebou přátele, známé, rodinu, psy atd…pošlete zprávu dál prosím!!!!!
Média prosím s sebou!
akce potrvá zhruba 30 minut, po akci občerstvění, vínečko a ejchuchů…

s díky, těšíme se na Vás.Stavba-vers-Uzemni-plan

Spolek na ochranu Barrandova

Příspěvek byl publikován v rubrice Praha 5 a jeho autorem je bauk. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.